Kalendarz imprez szkolnych

2 październik- Dzień Pieczonego Ziemniaka

11 październik- Akademia - Dzień Edukacji Narodowej

16 październik – Pasowanie na Ucznia –kl. I-III

28 - 31 październik- Dzień Wszystkich Świętych- wyjścia klas na cmentarz konecki

8 listopad- Apel z okazji Dnia Niepodległości – kl. I-III

29 listopad- Andrzejki - bal

6 grudzień- Mikołajki – teatrzyk lub kino

8 grudzień – Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

20 grudzień- Kiermasz świąteczny, Przedstawienie Bożonarodzeniowe

21 styczeń – Dzień Babci i Dziadka – laurki i prezenty

24 styczeń – Bal karnawałowy

14 luty – Walentynki – poczta walentynkowa

8 marzec- Dzień Kobiet – akademia – kl. V

21 marzec- Pierwszy Dzień Wiosny – pokaz talentów

22 kwiecień – Ekologiczny pokaz mody

30 kwiecień- Akademia z okazji Konstytucji 3 Maja – kl. V

26 maj- Przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty – kl.I-III

1 czerwiec- Dzień Dziecka – dzień sportu

Połowa czerwca- Wyjazd uczniów klas II i III na Zieloną Szkołę do Łeby

26 czerwiec- Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

25.03.2020 r.

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie!

Zawieszenie zajęć w szkole w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego COVID -19 wymusiło zmianę techniki realizacji procesu dydaktycznego również w naszej szkole: z zajęć prowadzonych stacjonarnie w pomieszczeniach szkolnych na zajęcia prowadzone techniką „nauki na odległość”, tzw. zdalne nauczanie.

Zmiana techniki uczenia się i nauczania nie zwalnia ucznia z obowiązku szkolnego/obowiązku nauki, określonego w art. 35 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe.

Organizacja polega na tym, że nasi uczniowie będą uczestnikami procesu dydaktycznego poprzez różne platformy edukacyjne, np. e-podręczniki, office365, Messenger, Webex –Cisco. Każdy uczeń otrzyma hasło dostępu do „wirtualnej klasy”, za pomocą którego będzie otrzymywał wszelkie materiały dydaktyczne, informacje oraz brał udział w lekcjach prowadzonych on-line.

Rejestracja w poszczególnych dniach i wskazanych godzinach lekcji on-line jest potwierdzeniem obecności ucznia na zajęciach. Nauczyciele ustalają formę i technikę nauczania, zależnie od przedmiotu i możliwości uczniów.

Wszelkie prace wykonywane przez ucznia odsyłane są taką samą drogą elektroniczną    i podlegają ocenianiu.

Informuję, że pedagog szkolny pozostaje do dyspozycji uczniów i Państwa w godzinach 9.00 – 13.30 w każdy dzień tygodnia.

Kontakt z pedagogiem:

Pracownicy administracji i obsługi pełnią w szkole tylko niezbędne dyżury. Prosimy  o ewentualny telefoniczny z pracownikami sekretariatu w godz. 8:00-13:00 (tel. 41 375 33 27).

Wszystkie szkolne obiekty są zamknięte dla osób postronnych.

W każdej sprawie można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kontakt z dyrektorem szkoły, Dorotą Sykułą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 791 488 488.

Zwracam się do Państwa o dopilnowanie przestrzegania wszelkich zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych oraz wskazań Ministerstwa Edukacji Narodowej.

To na Państwu spoczywa odpowiedzialność za skuteczność realizacji zaleceń sanitarno-epidemiologicznych, a tym samym za bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci, a Naszych Uczniów. Szczególnie proszę Państwa o dopilnowanie, by Wasze dzieci w czasie epidemii pozostały
w domu i nie kontaktowały się z innymi osobami. Wszelkie kontakty mogą Oni ograniczyć do Internetu lub innych środków komunikacji. Proszę również o wsparcie swoich dzieci.                                   Służymy Państwu również pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji

Podstawowym warunkiem skuteczności ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa jest rygorystyczne przestrzeganie zasad higieny osobistej. Konieczne jest również bieżące śledzenie komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacji przesyłanych przez dyrektora szkoły lub wychowawców. Wszelkie informacje o zagrożeniu koronawirusem oraz o sposobach zapobiegania można znaleźć na stronie https://gis.gov.pl/Aktualnosci.

Drodzy uczniowie!

Zmiana techniki uczenia się i nauczania nie zwalnia żadnego z Was z obowiązku szkolnego /obowiązku nauki, określonego w art. 35 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe.

Organizacja nauki polega na tym, że jesteście uczestnikami procesu dydaktycznego poprzez różne platformy edukacyjne np. e-podręczniki, office365, Messenger, Webex-Cisco, e-maile.

Każdy z Was otrzyma hasło dostępu do „wirtualnej klasy”, za pomocą którego będzie otrzymywał wszelkie materiały dydaktyczne, informacje oraz brał udział w lekcjach prowadzonych on-line.

Rejestracja w poszczególnych dniach i wskazanych godzinach lekcji on-line jest potwierdzeniem obecności na zajęciach. Nauczyciele ustalają formę i technikę nauczania, zaleznie od przedmiotu i możliwości uczniów. Wszelkie prace wykonywane przez Ciebie odsyłane są taką samą drogą elektroniczną  i  podlegają ocenianiu.

Informuję, że w każdej chwili możesz skontaktować się z pedagogiem szkolnym.

Dane do kontakt z pedagogiem:

Nie opuszczaj własnego mieszkania! Szkolne obiekty są pozamykane.

Kontakt z dyrektorem szkoły, Dorotą Sykułą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 791 488 488.

Kontakt z nauczycielami uczącymi w Twojej klasie został przekazany przez wychowawców rodzicom.

Zwracam się z prośbą o przestrzeganie wszelkich zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych. Niestety, wg informacji WHO, młodzi ludzie też są narażeni na zakażenie.

Wszelkie kontakty ogranicz do Internetu lub innych środków komunikacji.

Pamiętaj, że dyrekcja szkoły i wszyscy nauczyciele pozostają do Waszej dyspozycji!

Życzę spokoju i sukcesów w e- nauce!