unnamed

Dnia 30 września obchodzony jest Dzień Chłopaka. My również uczciliśmy to święto w naszej szkole. Nasi Panowie otrzymali serdeczne życzenia oraz upominki od koleżanek z klasy.👬🎁

W związku z obchodami Światowego Dnia Zwierząt uczniowie1

Serdecznie dziękujemy Panu Jakubowi Kowalskiemu za przekazanie na rzecz biblioteki szkolnej książki swojego autorstwa pt. Cichociemni od „Szarego”. Historia braci Wiechułów . 📖
Uczniowie którzy sięgną po tą nieobowiązkową lekturę, wzbogacą swoją wiedzę na temat działalności bohaterów książki na terenie naszej małej ojczyzny. Tym bardziej że ważnym elementem tegorocznych obchodów „Konecki wrzesień” było odsłonięcie tablicy upamiętniającej braci Wiechułów.

Bracia Wiechułowie

W dniu 24.09.2024r odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Swoją kandydaturę zgłosiło 6 uczniów klas 4-8. W głosowaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły klas 1-8.
Po zakończeniu głosowania i podliczeniu głosów zostali wyłonieni następujący kandydaci:
Przewodniczący S.U. – Franciszek Czarnecki z kl.IV
Zastępca S.U. – Weronika Zabłotny z kl.VIII
Sekretarz S.U. – Maria Druszcz z kl.V
Członkami S.U. zostali Pola Stoińska (kl.VI), Zuzanna Czapelska (kl.V) oraz Wojciech Kuleta (kl.V)
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej współpracy.

Wybory do SU 24 4  Wybory do SU 24 8

W dniu 20 września uczniowie klas I-VIII wzięli udział w 31 akcji sprzątania świata. Tegoroczne hasło brzmi „Na straży czystej ziemi”, i tak za sprawą naszych „strażników” przyczyniliśmy się do uporządkowania pobliskiego terenu naszej szkoły.

plakat24 popr

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025

ROZP.ROKU.2024254

Jak każdego roku została przyznana nagroda specjalna za najlepsze wyniki w nauce w klasach IV-VIII, którą sponsoruje osoba prowadząca szkołę Pan Andrzej Miszczyk. Tym razem najlepszą z najlepszych była uczennica klasy IV Milena Łoszek ze średnią ocen 5,67. Milenka otrzymała nagrody rzeczowe o łącznej wartości tysiąca złotych: aparat natychmiastowy FUJIFILM wraz z akcesoriami oraz słuchawki bezprzewodowe JBL.📸
Milenko goń za marzeniami. Nigdy nie przestawaj próbować. Nigdy nie przestawaj się uczyć. Gratulujemy👏

zakonczenie roku 2024.22 nagr
Czas szybko płynie – dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24.
Podczas uroczystości Pani Dyrektor Dorota Sykuła podziękowała: uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły za ciężką pracę. Życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.
Po czym nastąpiła najważniejsza dla naszych uczniów część – wręczenie nagród za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowanie oraz świadectw z wyróżnieniem. Wszyscy uczestnicy opuścili szkołę w radosnych nastrojach, gotowi na zasłużony letni wypoczynek.
W imieniu całego grona pedagogicznego oraz wszystkich pracowników szkoły chcielibyśmy również życzyć wam, abyście spędzili te dni radośnie, bezpiecznie i aktywnie. Niech to będzie czas, który przyniesie wam wiele niezapomnianych chwil, a także pozwoli nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami, które czekają na was w nowym roku szkolnym. Galeria zdjęć:

zakonczenie roku 2024.02

448248919 918666810271018 1808743902609307699 n

Uczennica klasy VII Weronika Zabłotny wraz z opiekunem pojawiła się na rozdaniu nagród w konkursie „IX Powiatowego Konkursu Fotograficzno - Literackiego "Fotoinspiracje" pod hasłem : "Magia ukryta w starych przedmiotach" zorganizowanego przez I LO im.KEN w Końskich i objętego patronatem honorowym Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wyróżnienia w konkursie.