Spektakl MAŁY KSIAZE28
W naszej szkole odbył się spektakl pt." Dorośli są bardzo dziwni", zrealizowany na podstawie książki A. de Saint-Exupery pt. "Mały Książę"👑🌹. Przedstawienie zostało przygotowane przez szkolne koło polonistyczno-teatralne prowadzone przez nauczyciela języka polskiego p. Beatę Bąkowską.
W rolę aktorów wcieli się:
Adrian Dróżdż – Mały Książę👑
Weronika Zabłotny – Róża ta jedyna🌹
Jakub Kurczyński - Król
Alan Misiowiec – Naukowiec
Maja Gil – Komisja, Róża
Asmin Ahmedova – Próżny, Róża
Zofia Łukasik – Komisja, Róża
Wiktoria Augustyniak – Dziecko, Róża
Weronika Narożnicka – śpiew, Bankowiec
Zuzanna Czapelska - Lis
Sophie Zorba – Latarnik
Liliana Boruń – Dorosła
Olivier Milcarz – Żmija
Pola Stoińska – Matka
Filip Niewęgłowski – Ojciec
Mateusz Kita – Reżyser
Kacper Rydz – osoba z publiczności
Wystąpienie artystyczne uczniów wprawiło widownię w zachwyt. Mieliśmy dziś przyjemność podziwiać talent aktorski, wokalny i instrumentalny naszych młodych artystów. Zakończenie przedstawienia uwieńczył występ muzyczny. Na instrumentach zagrali: Zuzanna Jakubczyk (fortepian), Weronika Zabłotny (skrzypce, fortepian), Milenka Łoszek (fortepian) oraz gościnnie uczeń PSM I stopnia w Końskich Mikołaj Sobczyk (fortepian).