W ramach Zielonej Szkoły, w dniach 29.05 do 02.06 nasi uczniowie wzięli udział w obozie edukacyjnym Fundacji EuroWeek w Międzygórzu na Ziemi Kłodzkiej.
Zajęcia prowadzone były w języku angielskim przez wykwalifikowanych animatorów z różnych stron świata w formie interaktywnych warsztatów. Poprzez różnorodne, liczne gry i zabawy językowe, uczyli się integracji, pracy w grupie, rozwijali kreatywność i komunikatywność. Spotkania z wolontariuszami z całego świata dało nam również możliwość poznania innych kultur.
Mieliśmy też okazję zwiedzić pobliskie okolice w których znajduje się przepiękny Wodospad Wilczki-największy i najwyższy wodospad w Masywie Śnieżnika oraz Zapora na potoku Wilczka - służąca również jako znakomity punkt widokowy.
Był to niezwykły czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci!

zielona szkoła 24.69