Za nami pełen dzień aktywności fizycznej. Uczniowie w dniu sportu spotkali się z zawodnikami i trenerami piłki nożnej klubu Neptun z Końskich. Na początek spotkania wszyscy zgromadzili się na auli szkolnej, gdzie odbyła się prezentacja na temat piłki nożnej oraz ciekawostek z nią związanych. Następnie uczniowie czynnie wzięli udział w zawodach sportowych.
Dziś odbył się również turniej szachowy pod czujnym okiem pana Adama, który prowadzi w naszej szkole koło szachowe. Turniej odbywał się na zasadzie szybkich rozgrywek z wyznaczonym czasem 10 minut na jedną rozgrywkę. O wygranej meczu stanowił „szach mat” oraz liczba punktów. Szachiści wykazali się wielkim skupieniem i uczciwie walczyli o przejście do kolejnego etapu.
Mistrzem szachowym został Dorian Wołowiec z kl.VII, miejsce II Leon Kurczyński z kl.VI, natomiast na trzecim równie zaszczytnym miejscu znalazł się Alan Misiowiec z kl.VII.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy a w szczególności zwycięzcom.

dzien sportu 24 41