Bez nazwy 3Dzień Kobiet coroczne święto obchodzone 8 marca jest szczególnym dniem, który sprawia, że każda kobieta - zarówno ta mała jak i ta duża może czuć się wyjątkowo. Na 3 godzinie lekcyjnej,     przed dzień tego święta, w naszej szkole odbył się pełen humoru występ artystyczny przygotowany przez uczniów klasy V wraz z wychowawcą.
📺 Przedstawienie rozpoczęło się od prezentacji telewizyjnej z kraju i ze świata, wiadomości sportowe o osiągnięciach "siatka-rki"🤣🛍, reklama plastrów na odchudzanie a także odcinek serialu. Odbył się również występ muzyczny w wykonaniu dziewczynek, oraz chłopców jako "Piękni i młodzi"🧑‍🎤👩‍🎤
Była to okazja aby z humorem przyjrzeć się cechom kobiet, które w szkolnych przedstawieniach wzbudzają uśmiech na naszych twarzach. Dziękujemy za piękne przedstawienie wszystkim małym aktorom oraz Pani Beatce za przygotowanie i opiekę.