Wszystkie dzieci odpoczywają już od szkoły, a my przychodzimy ze wspomnieniami ostatniego dnia szkoły przed feriami. Ten dzień wyglądał zupełnie inaczej, bez plecaka, bez lekcji za to z grami planszowymi, turniejem szachowym którego zwycięzcą został Dorian Wołowiec z kl. VII🏆. Jako że tego dnia obchodzony był dzień pizzy, my również wzmocniliśmy się pysznym włoskim daniem 🍕. A z okazji zbliżających się walentynek została zorganizowana gra zespołowa “escape room - wersja walentynkowa”, to było nie lada wyzwanie ale dostarczyło wiele emocji. Nie obyło się również bez kartek walentynkowych, które wręczyła przewodnicząca S.U. Dzień zakończył się turniejem piłki siatkowej, ale znaleźli się i tacy którzy wybrali seans filmowy w szkolnej bibliotece.
Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych ferii!!!

Szkolny Mistrz Szachowy - Dorian Wołowiec424579915 839171911553842 2325301715044978605 n