Bez nazwyKoniec listopada to czas nierozerwalnie związany z wróżbami i magią. Wszystko za sprawą obchodzonych w nocy 30 listopada andrzejek. Współcześnie andrzejki są okazją do zabaw i imprez, tak więc wedle zwyczaju, w czwartkowe popołudnie została zorganizowana w naszej szkole zabawa andrzejkowa. Tym razem nietypowo, bo w stylu lat 80-dziesiątych. Uczniowie zaskoczyli nas swoją kreatywnością. Przepięknie wczuli się w 80 lata poprzez dodatki, gadżety, stroje, makijaże. Wszystkie dzieci przy dźwiękach ulubionych melodii bawiły się w pięknie przystrojonej sali. Na uczniów klasy 4 czekała niespodzianka jaką zorganizował Samorząd Uczniowski - zostali poddani obrzędowi „otrzęsin” w trzech konkurencjach, po którym uroczyście przyjęto ich do społeczności klas starszych. Odbył się również quiz o szkole, w którym wzięli udział klasy IV-VII. Zwycięzcami okazała się klasa VI w której uczniowie otrzymali atrakcyjne „bezpieczne” bony do wykorzystania na lekcjach. Wspólnie spędzony czas upłynął wszystkim miło i bardzo szybko.

Galeria zdjęć: