Uczniowie naszej szkoły włączyli się w projekt „BohaterOn w Twojej Szkole”. W listopadzie pani Jola Mirończuk przeprowadziła zajęcia w klasach I-VII 👩‍🏫.
Celem akcji jest podniesienie świadomości uczniów na temat Powstania Warszawskiego.
Uczniowie wysłuchali słuchowisk, opowiadań : BOHATEREM BYĆ KIEDYŚ I DZIŚ, ISKRA NADZIEI, „MAŁY” ROZNOSICIEL NADZIEI, GODZINA „W” – O KAMPANII SPOŁECZNEJ BOHATERON-UPARTE SERCE TEGO MIASTA – WARSZAWIACY I ICH MIASTO OCZAMI REPORTERÓW. Brali aktywny udział w pogadankach na temat roli dzieci w czasie Powstania Warszawskiego i funkcji, jaką wtedy pełnili a także niebezpieczeństw, jakie im zagrażały, a także o bohaterstwie powstańców i o tym w jaki sposób można być patriotą w naszych czasach 🇵🇱.
Uczniowie kolorowali kolorowanki, odpowiadali na pytania dotyczące opowiadań, pisali dalszy ciąg do historii, które usłyszeli.

BohaterOn  bohaterOn