6 października 2023 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia -
Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Głównym mottem akcji jest „Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.
W klasach 4-8 zostały przeprowadzone konkursy pozwalające wyłonić klasowych Mistrzów Tabliczki Mnożenia, a zostali nimi:
Miejsce 1:Dawid Morka kl.VI,
Miejsce 2: Adrian Dróżdż kl.VI
Miejsce 3: Lena Matyjasik i Weronika Zabłotny z kl.VII oraz Olivierer Milcarz z kl. V.
Natomiast wyróżnienie otrzymały dziewczynki z klasy IV: Milena Łoszek oraz Anna Wołowiec.
Gratulujemy wszystkim MISTRZOM tabliczki mnożenia!

Tabliczka mnoz 23 1