578 1978
Wczoraj (02.10) odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swój program na wspólnym spotkaniu. Nie zabrakło chwytliwych postulatów tj. „dzień na tak”, „piątki bez pracy domowej”, „luźna lekcja raz w miesiącu” a nawet „winda w szkole” i wiele, wiele innych równie ciekawych pomysłów. Każdy z uczniów naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwali opiekunowie samorządu – Pani Olga Kowalczyk oraz Katarzyna Jankowska-Bodziony.
Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącym Szkoły została uczennica klasy VII - Weronika Zabłotny, zastępcą przewodniczącego został Piotr Walkiewicz z klasy V natomiast funkcję sekretarza Samorządu Szkolnego objął Dorian Wołowiec z kl. VII
Osoby, które również weszły w skład samorządu szkolnego to:
Pola Stoińska kl. V oraz Maria Druszcz kl. IV.
Serdecznie gratulujemy!