PIKNIK RODZINNY

PIK.RODZ

W dniu 2 czerwca z inicjatywy Samorządu Szkolnego, pani Jolanty Mirończuk oraz pani Olgi Kowalczyk odbył się "Piknik rodzinny".
Klasa IV przygotowała quiz o zdrowiu oraz malowanie twarzy, klasa V zorganizowała konkurencje sportowe na torze przeszkód, klasa VI była odpowiedzialna za oprawę muzyczną. Za udział w konkurencjach można było zdobyć punkty, za które zostały przyznane miejsca: I miejsce zajęła klasa 5, II miejsce przyznano klasie 2, III miejsce przypadło dla klasy IV. Wyróżnienie ex aequo zajęły klasy 3 i 8.
Odbyły się również mecze piłki siatkowej w których udział wzięli uczniowie, rodzice i nauczyciele. Na wszystkich czekała kiełbaska z grilla, przepyszne ciasta, różnego rodzaju przekąski, napoje zimne i gorące.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za pomoc w organizacji i udziału w pikniku.