LIGA FIZYCZNA - I MIEJSCE DLA NASZEJ SZKOŁY

Uczennice klasy 8: Anna Walkiewicz, Nikola Ertman, Maja Lis oraz Julia Kosada wzięły udział w I edycji Powiatowego Drużynowego Konkursu Fizycznego – Liga Fizyczna, którego organizatorem było II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich pod honorowym patronatem Starosty Koneckiego.
Podczas konkursu uczestnicy wzięli udział w wykładach z pokazami prowadzonych przez koordynatorkę konkursu Panią Agnieszkę Wojtaszek-Szwarc oraz warsztatach prowadzonych przez uczniów II LO. Po każdym z etapów konkursu uczniowie musieli samodzielnie rozwiązać zadania dotyczące danego działu oraz wykonać doświadczenie poparte prezentacją.
31 maja odbyła się uroczystość, na której nasze uczennice, pod opieką Pani Olgi Kowalczyk, odebrały dyplomy oraz nagrody rzeczowe za zajęcie I miejsca w konkursie.📜⌚️🏆
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.👏