KONKURS WIELKANOCNY

PISANKA

Konkurs Wielkanocny na "Najpiękniejszą pisankę wielkanocną" został rozstrzygnięty.

W ostatnim tygodniu marca, podczas zajęć świetlicowych dzieci klas I - IV wykazywały się swoją kreatywnością. Wszyscy chętni biorący udział w konkursie mieli za zadanie udekorować swoje pisanki wielkanocne według techniki dowolnej. Kierując się oryginalnością pomysłu, estetyką pracy, stopniem trudności i techniką z jaką zostały wykonane pisanki Jury wyłoniło zwycięzców.
I miejsce ex aequo zajęli :
• Franciszek Sarleja kl.II
• Buse Ahmedova kl.II
• Tymoteusz Sidor kl.I
II miejsce ex aequo zajęli :
• Natalia Maj kl.III
• Alicja Morka kl.II
• Maria Sękowska kl.II
III miejsce ex aequo zajęli :
• Anna Wołowiec kl.III
• Franciszek Czarnecki kl.II
• Filip Łuszczyński kl.II
Wszyscy tak naprawdę byli zwycięzcami – Jury miało naprawdę „ciężki orzech do zgryzienia”- dziękujemy za udział i przepiękną pracę jaką wykonaliście. Nasze dzieciaczki mają wielkie serduszka i swoje prace przekazały na „Kiermasz Wielkanocny dla Bruna”.