Wycieczka na Mikołaja

Z okazji Mikołajek uczniowie klas IV-VIII wybrali się do kina. Repertuar był wyjątkowo świąteczny- jedna grupa oglądała film "Świąteczny cud", natomiast młodsi uczniowie- "Świąteczną niespodziankę". Po seansie filmowym czekała na nich kolejna atrakcja- spotkanie ze Świętym Mikołajem i Jego pomocnikiem 🎅 Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom wycieczki a uśmiech nawet na moment nie znikał z ich twarzy 😀🎅

swiateczny cud  8033872.6  61a275ee38917 o original

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły klas I-III również wybrali się na wycieczkę do Wioski Św. Mikołaja w Bałtowie. Już od wczesnych godzin porannych wszyscy zwarci i gotowi zebrali się pod szkołą aby razem wyruszyć w drogę. Po przybyciu na miejsce powitał nas blask lampionów, a tam czekało już na nas wiele atrakcji tj; ogromne igloo, kino, przyozdabianie pierników pod bystrym okiem elfów, spacer dolna częścią zwierzyńca, odwiedziliśmy również dinozaury które wdzięcznie się prezentowały w tej zimowej aurze. Niewątpliwie największą atrakcją była chata św. Mikołaja, gdzie w środku na wygodnym tronie, czekał już Gwiazdor ze słodkim upominkiem dla każdego dziecka. Wrażeń było co niemiara.

Po długim dniu dzieci zmęczone ale szczęśliwe, powróciły do swoich domów.