talent

W dniu 15 czerwca w naszej szkole odbył się konkurs talentów. Nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, muzyczne, zręcznościowe, artystyczne, wokalne👩‍🎤💃🕺👨‍🎨🤸‍♀️🤸🤹🎤🎻🥁. Mimo towarzyszącej tremy, wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością nieprzeciętny talent. I miejsce zajął Miłosz Wróbel grający na perkusji, II miejsce ex aueque zajęły Ewa Kopeć oraz Ania Walkiewicz prezentując umiejętności taneczne, III miejsce przypadło dla Weroniki Zabłotny za cudowną grę na skrzypcach oraz Liliany Boruń i Sophie Zorby za pokaz gimnastyczny. Była również nagroda specjalna przyznana przez Panią Dyrektor Dorotę Sykułę dla Leona Kurczyńskiego za nieprzeciętny talent plastyczny. Była zabawa oraz emocje. Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie i umiejętność radzenia sobie ze stresem.