Wycieczka do Muzeum Zabawy i Zabawek w Kielcach oraz Manufaktury Słodyczy ''Magia Karmelu''

W dniu 1 pażdziernika dzieci klas I, II i III wybrały się na wycieczkę autokarową do Kielc. Celem wycieczki była wizyta w największym i najstarszym muzeum zabawek w Polsce ''Muzeum Zabawek i Zabawy'' oraz Manufaktura słodyczy ''Magia karmelu''.

Dzieci z zaciekawieniem obejrzały wystawy które przedstawiały m.in. lalki z całego świata, zabawki historyczne i ludowe, modele samochodów, samolotów, statków, kolejkę elektryczną. XIX – wieczne lalki wykonane z porcelany, domki dla lalek, serwis obiadowy pokryty 24 - karatowym złotem, firanki z prawdziwego jedwabiu, teatrzyk cieni. Odwiedziny w Manufakturze Słodyczy „Magia Karmelu” były równie ciekawym pomysłem na realizację wycieczki. Warsztaty karmelowe zachwyciły dzieci. Poniżej zapraszamy do galerii.

zdjęcia w galerii