W tym roku szkolnym nasza szkoła bierze udział w projekcie nt.: "Cyfrowa szkoła innowacją w nauczaniu" w ramach działania: RPSW.08.03.00 Zwiększenie dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej oraz kształcenia podstawowego, gimnazjalnego i ponadgimnzjalnego. W ramach tego projektu szkoła zostanie wyposażona w profesjonalną pracownię językową oraz nową pracownię informatyczną. Uczniowie będą mieli możliwość uczestnictwa w zajęciach rozwijających i wyrównawczych z języka angielskiego i informatyki.

Celem głównym projektu jest kształtowanie i rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów, podnoszenie kompetencji cyfrowych nauczycieli w zakresie zstosowania TIK oraz doposażenie pracowni informatycznej i językowej w sprzęt TIK. Planuje się również zakup e- czytników do biblioteki szkolnej.