gazetka

Przed nami ostatnie w tym roku szkolnym wydanie naszej wirtualnej gazetki szkolnej "Byle do dzwonka". Przeczytamy w nim m. in. o zbliżającym się Dniu Ojca. Jakub Werens podsumował dla nas ten rok szkolny, a Anna Walkiewicz zaproponowała sposoby na spędzanie wakacji. W kąciku naukowym Filipa Fornala przeczytamy ciekawostki o Księżycu. Alan Misiowiec przedstawił swoje propozycje czytelnicze, ale także przygotował wakacyjne zadanie dla chętnych. W tym wydaniu poznajemy zainteresowania Mai Lis, uczennicy VI klasy. Dziękujemy wszystkim uczniom zaangażowanym w tworzenie ciekawych artykułów, dzielenie się z nami swoimi przemyśleniami oraz zainteresowaniami. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym uda nam się kontynuować działalność gazetki. Dziękujemy również pani Agnieszce Nowak za opiekę nad naszymi młodymi redaktorami i wprowadzenie ich w świat dziennikarstwa. :)