Nasi uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpusek 2021. Wśród naszych uczniów mamy trzynastu laureatów. Serdecznie gratulujemy naszym laureatom oraz wszystkim uczestnikom!
Język angielski
Klasa I
Zuzanna Wojcierowska - 201 punktów - 5 miejsce - dyplom laureata, nagroda książkowa
Milena Łoszek - 201 punktów - 5 miejsce - dyplom laureata, nagroda książkowa
Natalia Maj - 181 punktów - 15 miejsce - dyplom laureata
Maria Druszcz - 174 punkty - 19 miejsce - dyplom uznania
Klasa III
Sophie Zorba - 202 punkty - miejsce 5 - dyplom laureata, nagroda książkowa
Szymon Rydz - 190 punktów - miejsce 11 - dyplom laureata
Antoni Sinkiewicz - 187 punktów - miejsce 12 - dyplom laureata
Leon Kurczyński - 161 punktów - miejsce 25 - dyplom uznania
Jakub Żurawski - 160 punktów - miejsce 26 - dyplom uznania
Jakub Kurczyński - 147 punktów - miejsce 32 - dyplom uznania
Patryk Sieczkowski - 145 punktów - miejsce 33 - dyplom uznania
Język polski
Klasa I
Zuzanna Wojcierowska - 192 punkty - miejsce 10 - dyplom laureata
Natasza Majchrak - 181 punktów - miejsce 15 - dyplom laureata
Milena Łoszek - 181 punktów - miejsce 15 - dyplom laureata
Natalia Maj - 169 punktów - miejsce 21 - dyplom uznania
Gabriela Sidor - 162 punkty - miejsce 25 - dyplom uznania
Maria Druszcz - 161 punktów - miejsce 25 - dyplom uznania
Wojciech Kuleta - 124 punkty - miejsce 44 - dyplom uznania
Klasa II
Kacper Rydz - 144 punkty - miejsce 34 - dyplom uznania
Mateusz Kita - 137 punktów - miejsce 37 - dyplom uznania
Pola Stoińska - 132 punkty - miejsce 40 - dyplom uznania
Piotr Walkiewicz - 112 punktów - miejsce 50 - dyplom uznania
Filip Niewęgłowski - 104 punkty - miejsce 54 - dyplom uznania
Jan Pałosz - 90 punktów - miejsce 61 - dyplom uznania
Klasa III
Szymon Rydz - 175 punktów - miejsce 18 - dyplom uznania
Jakub Kuczyński - 164 punkty - miejsce 24 - dyplom uznania
Patryk Sieczkowski - 157 punktów - miejsce 27 - dyplom uznania
Antoni Sinkiewicz - 141 punktów -miejsce 35 - dyplom uznania
Jakub Żurawski - 139 punktów - miejsce 36 - dyplom uznania
Matematyka
Klasa I
Milena Łoszek - 206 punktów - miejsce 3 - dyplom laureata, nagroda książkowa
Zuzanna Wojcierowska - 198 punktów - miejsce 7 - dyplom laureata
Natalia Maj - 194 punkty - miejsce 9 - dyplom laureata
Noemi Wołowiec - 183 punkty - miejsce 14 - dyplom laureata
Maria Druszcz - 178 punktów - miejsce 17 - dyplom uznania
Anna Wołowiec - 176 punktów - miejsce 18 - dyplom uznania
Gabriela Sidor - 159 punktów - miejsce 26 - dyplom uznania
Natasza Majchrak - 146 punktów - miejsce 33 - dyplom uznania
Klasa II
Kacper Rydz - 168 punktów - miejsce 22 - dyplom uznania
Piotr Walkiewicz - 155 punktów - miejsce 28 - dyplom uznania
Pola Stoińska - 117 punktów - miejsce 47 - dyplom uznania
Mateusz Kita - 107 punktów - miejsce 52 - dyplom uznania
Klasa III
Antoni Sinkiewicz - 175 punktów - miejsce 18 - dyplom uznania
Jakub Kurczyński - 168 punktów - miejsce 22 - dyplom uznania
Szymon Rydz - 167 punktów - miejsce 22 - dyplom uznania
Jakub Żurawski - 158 punktów - miejsce 27 - dyplom uznania
Sophie Zorba - 127 punktów - miejsce 42 - dyplom uznania
Patryk Sieczkowski - 115 punktów - miejsce 48 - dyplom uznania
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!