Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice !

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczniowie klas I-III mogą uczęszczać na lekcje do szkoły w sytemie hybrydowym od 26 kwietnia 2021r. do 2 maja 2021 r. Zajęcia będą realizowane w taki sposób, że:

- nie więcej niż 50% uczniów realizuje te zajęcia w szkole oraz

- co najmniej 50% uczniów realizuje te zajęcia z wykorzystaniem metod i technik na odległość.

W związku z powyższym w tym okresie wprowadzamy harmonogram zajęć w szkole:

- poniedziałek - klasa I,

- wtorek - klasa II,

- środa - klasa III,

- czwartek - klasa I,

- piątek - klasa II.

Pozostałe klasy nadal realizują naukę z wykorzystaniem metod i technik na odległość.

Decyzje, jak będzie wyglądała nauka w szkołach w maju, poznamy pod koniec kwietnia.

Świetlica szkolna w tym okresie będzie czynna od 7.00 do 16.00.

Nadal na zajęcia w szkole mogą uczęszczać uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz uczniowie, którzy nie mogą uczestniczyć w nauczaniu zdalnym w domu.