Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice /Opiekunowie!

W związku z wprowadzeniem całego kraju do czerwonej strefy zagrożenia epidemicznego Ministerstwo Edukacji Narodowej zdecydowało o wprowadzeniu zdalnego nauczania w klasach IV - VIII od dnia 26 października do 8 listopada 2020 r. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej:

W związku z powyższym zajęcia edukacyjne w klasach IV i VI będą prowadzone przez nauczycieli w sposób zdalny za pomocą programu Office365. Wszyscy uczniowie otrzymali loginy i hasła do dostepu do swojego konta i mają obowiązek uczestniczyć w zdalnych lekcjach według dotychczasowego planu  w czasie rzeczywistym. W przypadku braku loginu lub hasła ( jeśli uczeń był nieobecny), dane dostępowe można otrzymać od wychowawcy lub w sekretariacie szkoły.

Zajęcia specjalistyczne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w grupie do 5 osób mogą odbywać się stacjonarnie w szkole za zgodą rodziców/opiekunów według dotychczasowego harmonogramu.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Uczniowie klas I-III w dalszą ciągu uczą się stacjonarnie.