studenci110Dnia 20 października w naszej szkole odbyło się uroczyste Pasowanie na Ucznia, które pierwszoklasiści przygotowali wraz z wychowawcą Moniką Ściegienną oraz nauczycielem wspomagającym Małgorzatą Śliwińską. Był to wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. Podczas uroczystości pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne oraz recytatorskie. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor Szkoły Dorotę Sykułę. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Na zakończenie uczniowie klasy I otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i tuby ze słodkościami. Wszystkim pierwszoklasistom gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów szkolnych.

Zdjęcia w galerii