DRODZY UCZNIOWIE, SZNOWNI RODZICE/OPIEKUNOWIE!

Za nami kolejny rok szkolny, inny niż wszystkie do tej pory, bo w części w formie zdalnego nauczania spowodowanego epidemią. Z całego serca dziękuję uczniom i rodzicom za zaangażowanie, wsparcie i wyrozumiałość w tym trudnym czasie. Jako dyrektor bardzo dziękuję wszystkim wychowawcom i nauczycielom, którzy intensywnie pracowali i byli w ciągłym kontakcie z uczniami. Gratuluję wszystkim uczniom wspaniałych wyników nauczania, sukcesów w różnych konkursach ogólnopolskich, jestem z Was dumna.

Życzę cudownych, pełnych słońca wakacji i czekam na Was w nowym roku szkolnym w szkole!

Wszystkim pracownikom ogromne podziękowanie za wsparcie i zaangażowanie w nauczanie i nie tylko. Dzięki intensywnej pracy uczniowie osiągnęli wysokie wyniki nauczania i sukcesy w konkursach.

Pozdrawiam bardzo serdecznie - Dorota Sykuła - dyrektor szkoły.

Zdjęcia w galerii