22c0da676fbe77ab40e34f34d8550c34

„Zwierzątko z recyklingu”

organizowanego przez Prywatną Szkołę Podstawową w Końskich

1)  Celem konkursu jest:

• popularyzacja wiedzy na temat ochrony środowiska poprzez segregację śmieci i recykling
  • zachęcenie uczestników konkursu do aktywności twórczej i artystycznej
  • zainteresowanie dzieci i młodzieży tematyką ekologiczną, w szczególności segregacją odpadów i ich recyklingiem

2)  Tematem konkursu jest stworzenie pracy przestrzennej zatytułowanej „Zwierzątko z recyklingu” zrobionej dowolną techniką.

3)  Prace muszą zostać wykonane z surowców wtórnych.

4)  Przy ocenie będzie brana pod uwagę zgodność pracy z tematem  konkursu, a także oryginalność i pomysłowość oraz duża różnorodność surowców wtórnych.

5)  Każdy uczestnik może wystawić do konkursu tylko jedną pracę.

6)  Konkurs trwa od dnia 23 kwietnia 2020r. do dnia 04 maja 2020r.

7)  Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych:

• klasy I – II
  • klasy III i V

8) Zdjęcia prac prosimy wysyłać do 04 maja do wychowawców klas lub na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

9)  Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 maja 2020r.

10)  Uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami a zwycięscy dodatkowo nagrodami rzeczowymi.