Kadra w roku szkolnym 2023/2024
1. Sykuła Dorota - dyrektor szkoły, doradca zawodowy
2. Wrona Anna - wicedyrektor szkoły, terapeuta pedagogiczny - zajęcia korekcyjno - kompensacyjne, terapia integracji sensorycznej
3. Bąkowska Beata - nauczyciel języka polskiego w kl. V-VII
4. Borkowska Małgorzata – pomoc nauczyciela kl. V, wychowawca świetlicy
5. Bryk Marta - pedagog szkolny, wychowawca klasy VII, terapeuta
6. Dróżdż Anna - nauczyciel edukacji wczesniszkolne, nauczyciel wspomagający w kl. III, pedagog specjalny
7. Dusza Aneta - psycholog szkolny
8. Dzwonek Paulina - muzyka, edukacja muzyczna - klasy I-III oraz IV-VI
9. Gad Bartłomiej - nauczyciel wychowania fizycznego
10. Gibała Anita - nauczyciel nauczania początkowego i wychowawca w kl. II
11. Gierczyńska Anna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
12. Grzybowska Małgorzata - logopeda
13. Jankowska-Bodziony Katarzyna - nauczyciel biblioteki
14. Jańczyk Małgorzata - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. II
15. Jasińska Urszula - nauczyciel j. polskiego w kl. IV
16. Klocek Mariusz - nauczyciel historii w kl. V i VII
17. Kowalczyk Olga - nauczyciel matematyki w kl. V-VII, fizyka w kl. VII
18. Krakowiak Robert - nauczyciel historii w kl. IV i VI
19. Lis Marcin - nauczyciel j. angielskiego w kl. V
20. Madej Ewa - nauczyciel matematyki w kl. IV
21. Miler Małgorzata - nauczyciel religii w kl. I, II
22.Mirończuk Jolanta - pedagog specjalny, zajęcia rewalidacyjne
23. Mularczyk Monika - nauczyciel geografii
24.Myszkowska Anna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca kl. I
25. Orman Aneta - nauczyciel j. angielskiego w kl. VI
26. Pawłowska Jowita - nauczyciel informatyki, edukacji informatycznej
27. Piekarski Adam - nauczyciel etyki
28. Prasał Małgorzata – pomoc nauczyciela w kl. VII, pracownik sekretariatu
29. Sapieja Zdzisława - pomoc nauczyciela w kl. I
30. Sipika Edyta - nauczyciel religii w kl. III, IV, V, VI, i VII
31. Sitarz Izabela - nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa
32. Skalski Łukasz - nauczyciel j. angielskiego w kl. IV
33. Słonicka Joanna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej , pomoc nauczyciela w kl. IV, wychowawca świetlicy
33. Sobczyńska Anna - nauczyciel języka angielskiego w kl. I-III
34. Śliz Agnieszka - nauczyciel języka niemieckiego we wszystkich klasach
35. Tomala Justyna - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej , pomoc nauczyciela w kl. V, wychowawca świetlicy
36. Wojna Piotr - nauczyciel przyrody , biologii, chemii
37. Wróbel Marcin - nauczyciel języka angielskiego w kl. VII