animasi bergerak buku 0032Uczniowie klasy I i III wzięli w listopadzie udział w konkursach. Jednym z nich był VI Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy i Literacki organizowany przez Centrum Edukacji " Lectura". Jego celem było upowszechnianie czytelnictwa oraz poszerzanie wiedzy na temat literatury. Zadaniem uczestników było przeczytanie wybranej baśni H.Ch.Andresena i wykonanie do niej ilustracji. Kolejnym konkursem był Powiatowy Konkurs na Kalendarz Adwentowy zorganizowany przez Starostwo Powiatowe naszego miasta. Uczniowie naszej szkoły wspólnie z Panią Małgorzatą Grzybowską wykonali pracę konkursową, ponadto uczennica klasy I - Weronika Zabłotny wykonała pracę indywidualną. Wszyscy trzymamy kciuki i czekamy na ogłoszenie wyników.

Zdjęcia w galerii